Edycja 2016/2017

Turniej Masters 4 czerwiec 2017

Grupa A

S. Białecki – M. Chada 7:6

R. Pyra – M. Chada 4:6

R. Pyra – S. Białecki 6:1

Grupa B

K. Trudnos – K. Iwański 5:7, 7:5, 7:4

K. Kamiński z powodu choroby oddał mecze walkowerem

Półfinały

K. Trudnos – M. Chada 7:5

R. Pyra – K. Iwański 7:5

Mecz o III miejsce:

K. Iwański – M. Chada 7:6(6)

Finał:

R. Pyra – K. Trudnos 6:4

Klasyfikacja końcowa Turnieju Masters

1. R. Pyra

2. K. Trudnos

3. K. Iwański

4. M. Chada

5. S. Białecki

6. K. Kamiński

Tabela z dnia 31.05.2017

1. K. Trudnos

2. S. Białecki

3. R. Pyra

4. K Iwański

5. K. Kamiński

6. M. Chada

7. A. Sokólska

8. J. Drzewicka

9. A. Gaszczyński

Wyniki:

1. 3.IX.2016 S. Białecki – K. Kamiński 6:2, 6:4

2. 3.IX.2016 K. Iwański – K. Trudnos 4:6, 3:6

3.10.IX.2016 A. Sokólska – J. Drzewicka 6:0, 6:1

4. 18.IX.2016 A. Gaszczyński – R. Pyra 2:6, 1:6

5. 2.X.2016 K. Kamiński – S. Białecki 3:6, 5:7

6. 8.X.2016 K. Trudnos – S. Białecki 5:7, 6:4, 10:5

7. 16.X.2016 K. Iwański – K. Kamiński 1:6, 6:2, 10:7

8. 30.X.2016 A. Gaszczyński – J. Drzewicka 3:6, 4:2 – wygrywa J.D

9. 1.XI.2016 K. Iwański – S. Białecki 4:6, 6:2, 11:9

10. 11.XI.2016 R. Pyra – J. Drzewicka 6:0, 6:1

11. 11.XI.2016 S. Białecki – K. Iwański 6:4, 6:3

12. 19.XI.2016 A. Sokólska – K. Kamiński 2:6, 2:6

13. 19.XI.2016 M. Chada – A. Gaszczyński 6:0, 6:2

14. 4.XII.2016 M. Chada – J. Drzewicka 6:2, 6:4

15. 17.XII.2016 K. Trudnos – R. Pyra 2:6, 6:4, 10:7

16. 18.XII.2016 A. Sokólska – K. Iwański 1:6, 6:4, 7:10

17. 31.XII.2016 M. Chada – K. Kamiński 4:6, 1:6

18. 14.I.2017 K. Iwański – K. Trudnos 6:4, 2:6, 8:10

19. 21.I.2017 S. Białecki -K. Trudnos 7:5, 5:2 -wygrywa S.B.

20. 22. I.2017 A. Gaszczyński – J. Drzewicka 6:7(3), 0:4 – wygrywa J.D.

21. 28.I.2017 M. Chada – A. Sokólska 4:6, 6:3, 10:6

22. 4.III.2017 M. Chada – K. Trudnos 3:6, 3:6

23. 11.III.2017 K. Iwański – K. Trudnos 1:6, 6:7(3)

24. 17.III.2017 M. Chada – K. Kamiński 0:6, 7:6, 9:8 – zwycięstwo K.K.

25. 21.III.2017 R. Pyra – A. Sokólska 6:2, 2:6, 9:11

26. 26.III.2017 A. Gaszczyński – J. Drzewicka 4:6, 2:4 – zwycięstwo J. D.

27. 1.IV.2017 K. Iwański – S. Białecki 6:7(1), 4:6

28. 28.IV.2017 M. Chada – K. Iwański 3:6, 2:6

29. 6.V.2017 R. Pyra – A. Gaszczyński 6:1, 6:2

30. 7.V.2017 M. Chada – K. Kamiński 1:6, 2:6

31. 7.V.2017 K. Iwański – S. Białecki V:0, V:0

32. 9.V.2017 R. Pyra – J. Drzewicka 6:2, 6:1

33. 13.V.2017 K. Trudnos – K. Iwański 6:1, 6:3

34. 16.V.2017 R. Pyra – A. Sokólska 6:1, 7:5

35. 19.V.2017 S. Białecki – K. Iwański V:0, V:0

36. 19.V.2017 R. Pyra – M. Chada 3:6, 4:6

37. 20.V.2017 K. Kamiński – K. Trudnos 6:4, 2:6, 10:12

38. 25.V.2017 R. Pyra – K. Iwański 4:6, 6:2, 10:2

39. 31.V.2017 R. Pyra – K. Trudnos 4:6, 5:7