Mini tenis

„Tenis to sport sprzyjający zdrowemu rozwojowi dziecka, wspomaga również rozwój intelektualny i sprawnościowy, usamodzielnia i daje poczucie niezależności. Tenis to domena dzieci i młodzieży. Jest on źródłem zdrowia, radości i satysfakcji z każdego udanego zagrania, przyjemności z treningu, każdego spotkania na korcie. Tenis kształtuje umiejętności, które z powodzeniem można wykorzystać  w dorosłym życiu.” (A. Królak „Tenis dla dzieci, nauczycieli i rodziców”)

Mini Tenis, często nazywany przedszkolem tenisowym, to nie tylko forma przygotowania dziecka do właściwej gry w tenisa, ale także zapewnienie dziecku właściwych warunków rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego. Prowadzimy specjalne grupy dla dzieci, gdzie poprzez zabawę, kontakt z rówieśnikami i pod okiem wykwalifikowanego trenera staramy się zachęcić do poznawania i nauki gry w tenisa. Najmłodsze dzieci w naszej Szkole zaczynały treningi już w wieku 3 i pół lat!

Doświadczona, wykwalifikowana oraz umiejąca nawiązać kontakt z dziećmi kadra, zajmie się Waszymi Pociechami w najlepszy sposób!