O nas

Szkoła Tenisa Active działa na rynku od 2008 roku, jednak doświadczenie w prowadzeniu zajęć tenisowych jest o wiele dłuższe i większe.  Naszą pasją jest nie tylko gra w tenisa, ale również trenowanie i wszystko co się z tym sportem wiąże.  Swoje pierwsze kroki na korcie tenisowym stawiają u nas zarówno 4-latkowe, jak i Ci urodzeni troszkę wcześniej. Na treningi zgłaszają się do nas osoby, które jeszcze nigdy nie trzymały rakiety w ręku, jak i Ci, którzy grają w tenisa już od jakiegoś czasu. Należy pamiętać, że na naukę gry w tenisa nigdy nie jest za późno!

Instruktorzy Szkoły Tenisa Active, jak i Ci współpracujący ze Szkołą posiadają nie tylko odpowiednie doświadczenie, wiedzę i podejście, ale również legitymują się licencjami instruktorskimi czy trenerskimi wydanymi przez Ministerstwo ds. Sportu.

Treningi odbywają się w Józefowie na kortach Hotelu Holiday Inn. Do dyspozycji mamy dwie piękne i nowoczesne hale tenisowe.

Prowadzimy treningi i naukę gry w tenisa zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W zależności od wybranego abonamentu zajęcia odbywają się w grupach od 2 do 8 osób. Istnieje także możliwość indywidualnych treningów z naszymi instruktorami.

Szkoła Tenisa Active to również opcja zorganizowania „Tenisowych Urodzin” na korcie dla dzieci. Urodzinowa Olimpiada Tenisowa czyli zawody sprawnościowe powiązane z tenisem – a po wysiłku fizycznym pyszny tort w kształcie kortu czy piłki tenisowej. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu i zapraszamy na treningi!